Kosmetologija Visiems | Antakiai
16122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16122,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Antakiai

Antakiai

Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, pyktis, susižavėjimas, kančia… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai.

Permanentinis makiažas – puikus sprendimas, kai antakiai yra labai reti, šviesūs arba jų tiesiog nėra. Be to, Jūs galite kardinaliai pakeisti antakių formą pagal savo skonį. Šis sprendimas tinka ir toms, kurios yra priverstos nuolat užpildyti prarastų antakių plaukelių trūkumą. Priklausomai nuo sprendžiamos problemos, yra taikomos 2 pigmentavimo technikos.

Populiariausia yra antakių „minkšto tušavimo“ technika, kadangi ji suteikia natūralų efektą, tarytum antakiai būtų tiesiog lengvai paryškinti pieštuku arba šešėliais. „Plaukelių“ technikos esmė yra ta, kad antakių linija yra padengiama plaukelius imituojančiais brūkšneliais. O tai atrodo natūraliai tik tuo atveju, jeigu Jūsų natūralūs antakiai yra tamsūs, tankūs, bet retėjantys. Naudojant „plaukelių“ techniką, antakiai atrodys natūraliai, didesnės apimties, tankesni, o jų spalva bus sodresnė.

Permanentinio antakių makiažo subtilumas – tai meistriškas eskizo atlikimas ir maksimalaus natūralumo išgavimas. Čia slypi meistro profesionalumas.

Permanentinio antakių makiažo priežiūra

Permanentinio antakių makiažo procedūra beveik nesukelia patinimo. Sausumo išvengimui ir gijimo paskatinimui rekomenduojama nuolat, iki pat užgijimo, naudoti „Bepanten +“ kremą.

Antakiai turi būti apsaugoti nuo saulės spindulių. Netrinti! Nemirkyti! Neplėšti plutelių! Po procedūros 2 savaites lankytis baseine, pirtyje ir soliariume draudžiama! Degintis paplūdimyje – taip pat.

Pirmą laikotarpį permanentinio makiažo zonos bus labai ryškios. Atsilupus pirminei plutelei, liks antrinė, kuri paslėps spalvą. Gali netgi atrodyti, kad nėra jokio permanentinio makiažo. Tačiau šis įspūdis yra apgaulingas. Per 3-4 savaites permanentinis makiažas įgyja planuotą toną ir sodrumą. Todėl korekcija (antrinis pigmento implantavimas) atliekama ne anksčiau nei po 3-12 savaičių ir ne vėliau nei praėjus 3 mėnesiams po pirmos procedūros. Taisyklingai atlikti ir tinkamai prižiūrimi, gražūs ir būtent Jums tinkantys antakiai išlieka nuo 2 iki 4 metų.

English EN Lithuanian LT Russian RU