Kosmetologija Visiems | Juvederm hydrate
16794
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16794,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Juvederm hydrate

Kas yra biorevitalizacija?

Biorevitalizacija hialurono rūgštimi (HR) – tai injekcinė metodika, naudojanti intraderminį hialurono rūgšties (HR) preparatų įvedimo būdą ir leidžianti pasiekti akivaizdžiai matomą odos atjaunėjimą.

Kadangi tai yra efektyvi neoperacinio odos atjauninimo metodika (biorevitalizacija), ji plačiai paplito ir pagrįstai tapo populiari.

Kuo storesnė yra derma (vidinis odos sluoksnis) ir plonesnis epidermis (viršutinis odos sluoksnis), tuo jauniau atrodo žmogus. Išsausėjimas (dehidratacija) sukelia ankstyvą senėjimą, dermos sluoksnio plonėjimą. Visų dermos sluoksnių hidrodinamika priklauso nuo hialurono rūgšties – vienos iš pagrindinių užląstelinio matrikso sudedamųjų dalių. Biorevitalizacijos užduotis – atstatyti tarpląstelinio matrikso savybes ir suaktyvinti dermoje vykstančius apykaitos procesus.

Būtent ši hialurono rūgšties savybė – pritraukti drėgmę, kurios kiekis daug kartų viršija jos (HR) molekulinę masę ir deponuoti ją dermoje – daro HR pagrindiniu įrankiu kuriant hidrorezervą dermos sluoksniuose. Būtent HR visų pirma atsako už odos grožį ir sveikatą ląstelių lygmenyje. Jos deficitas sąlygoja ląstelių disfunkciją ir dehidrataciją. Be to, HR vaidina pagrindinį vaidmenį proliferacijos (sveiko ląstelių baseino formavimosi) procese ir yra nukreipta į naujų audinių sintezę (į jaunos odos „išauginimą“).

Biorevitalizacijos preparatas Juviderm Hydrate.

Juviderm Hydrate – tai naujausias biorevitalizacijai skirtas preparatas, papildantis Juviderm „žvaigždžių šeimyną“.

Šis preparatas skirtas kovoti prieš odos senėjimą, elastingumo netekimą ir sulėtėjusią kolageno gamybą. Naujausia biorevitalizantų karta atsižvelgia į visus odos senėjimo veiksnius ir kovoja prieš juos kompleksiškai. Tokiu būdu, naujausio preparato Juviderm Hydrate sudėtyje yra ne tik optimalios koncentracijos – 13,5 mg/ml – ir rekordinės molekulinės masės – 2500 kilodaltonų – hialurono rūgšties maksimaliam drėgmės kiekiui pritraukti, bet ir antioksidanto manitolio. Iš vienos pusės manitolis užtikrina odos ląstelių apsaugą nuo laisvųjų radikalų, iš kitos – apsaugo hialurono rūgštį nuo greito suirimo. Klinikinė tarptautinių ekspertų patirtis rodo – poveikis išlieka iki 3-jų kartų ilgiau palyginus su kitų preparatų poveikiu dėka to, kad šio preparato sudėtyje yra antioksidanto manitolio.

Preparatas Juviderm Hydrate atitinka visus reikalavimus ir standartus, kad biorevitalizacinis poveikis būtų maksimalus:

 1. Aukšto grynumo preparatas
 2. Molekulinė masė sudaro 2 500 kilodaltonų
 3. Koncentracija yra ne žemesnė nei 13,5 mg/ml

Kodėl būtent šie reikalavimai yra taikomi tokiems preparatams?

Todėl, kad tik tokiu atveju hialurono rūgštis bus ne tik užpildas (kaip „filerių“ atveju) arba nuosavos hialurono rūgšties kiekio atstatytoja, bet ir paveiks:

 1. Fibroblastus
 2. Kraujagysles

Įvedant Juviderm Hydrate – aukštos molekulinės masės hialurono rūgštį – jos veikimo trukmė audiniuose būna maksimali iki 3-jų savaičių. Kadangi tokios hialurono rūgšties grandinė yra ilgesnė, specifinis fermentas hialuronidazė skaidys tokią hialurono rūgštį ilgiau.

Tokiu atveju fermentai, į kuriuos skaidysis tokia didelė molekulinė masė, turėdami mažesnę masę (20-100 kilodaltonų), stimuliuos fibroblastus, kadangi membranoje yra receptorių, reaguojančių į štai tokius nedidelius hialurono fermentus.

Mes pastimuliavome fibroblastus. Kas gi bus toliau?

Fibroblastai pradeda aktyviai išskirti:

 1. Tą pačią hialurono rūgštį, tačiau jau nuosavą
 2. Kolageno ir elastino pluoštą
 3. Ir patys pradeda aktyviai daugintis

Be to, panašios molekulinės masės molekulės veikia kraujagyslių tinklo vystymąsi, vadinasi, atsiranda naujų kapiliarų. To dėka pagerėja odos aprūpinimas deguonimi.

Poveikis:

 • Švytėjimas – mums atsirado daugybė kraujagyslių. Oda kvėpuoja!
 • Išsilygina smulkios raukšlelės
 • Oda tampa putlesnė
 • Pašalinamas odos suglebimas
 • Oda yra pakeliama (liftingo efektas)
 • Padidėja odos elastingumas, stangrumas
 • Padidėja odos drėgmės lygis (odos atstatymas ir profilaktika prieš saulės vonias, soliariumą, termines ir šviesos procedūras)
 • Išsilygina odos reljefas
 • Dermoje susiformuoja patvarus drėgmės rezervas

Hialurono rūgštis yra klasifikuojama šitokiu būdu:

 • Pagal molekulinę masę

1)      Žemos molekulinės masės HR – iki 1.000 kilodaltonų

2)      Aukštos molekulinės masės HR – nuo 1.000 kilodaltonų ir aukščiau.

 • Pagal koncentraciją preparate:

1)      0,5 % – 1 % (arba 5 mg/ml – 10 mg/ml)

2)      1 % – 1,5 % (arba 10 mg/ml – 15 mg/ml)

3)      1,5 % – 3,5 % (arba 15 mg/ml – 35 mg/ml)

 • Pagal stabilizaciją:

1)      Nemodifikuota HR (tai yra nepaveikta jokiu fizikiniu ar cheminiu būdu)

2)      Modifikuota HR (paveikta fizikiniu ar cheminiu būdu)

Kuo biorevitalizacija skiriasi nuo mezoterapijos?

Mažesniu procedūrų kiekiu, ryškiu efektu ir veikimo laipsniu. Remiantis klientų tyrimais ir atsiliepimais, galima teigti, kad biorevitalizacija yra pajėgi prisotinti odą drėgme per trumpą laiką, tuo tarpu mezoterapija pasižymi kaupiamuoju poveikiu, reikalauja ilgesnio procedūrų kurso ir jos poveikis trunka trumpesnį laiką.

Kas yra hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis buvo atrasta 1934 metais medicinos tyrėjų Karlo Mejerio ir Džono Palmerio – Niujorko Kolumbijos universiteto mokslininkų.

Ji yra nesulfatinis glikozaminoglikanas, kurį sudaro gliukurono rūgštis ir N-acetilgliukozaminas.

Jos pagrindinė funkcija žmogaus kūne palaikyti odos, raumenų tūrį ir drėgmę, sąnarių sutepimą, taip pat užtikrinti kitas svarbias funckijas. Hialurono rūgštis – tai vienas iš pagrindinių užląstelinio matrikso sudedamųjų dalių, kurios yra daugumoje biologinių skysčių (seilės, sinovialinis skystis), kuri įeina į odos, stiklakūnio, kremzlių, nervų audinio sudėtį.

Vidutinio žmogaus, sveriančio 70 kg, kūne yra 15 gramų hialurono rūgšties. Kasdien atsinaujina apie 5 gramai hialurono rūgšties, t.y. ji suyra ir yra sintezuojama. Apie 65 % jos bendro kiekio kūne yra odoje ir 35 % – raumenyse bei kremzliniame audinyje.

Kai žmonės yra jauni ir savo kūnuose turi didelį kiekį hialurono rūgšties, jų oda yra stangri ir gerai sudrėkinta. Tačiau ilgainiui hialurono rūgšties koncentracija staigiai sumažėja, dėl to oda tampa vis sausesnė ir raukšlėta.

Kaip gi galima išspręsti dehidratacijos problemą?

Esmė yra ta, kad lygiai tokiu pat būdu, kaip ir kitų mūsų odos struktūrų (kolageno ir elastino) atveju, hialurono rūgšties gamyba nustoja žmogui pasiekus 25 metų amžių. Be to, laikui bėgant, padidėja hialuronidozės (HR skaidančio fermento) aktyvumas. Todėl HR deficitą įmanoma papildyti tik taikant injekcinius metodus. Dėl to, kad HR molekulinė masė yra pakankamai didelė, ji tiesiog negali praeiti per epidermio barjerą. Kitaip tariant, kremai su HR yra pajėgūs trumpam laikui sudrėkinti tik epidermį – viršutinį odos sluoksnį. Aparatinis serumų su HR įvedimas taip pat nėra pakankamai efektyvus, kadangi šiuo atveju dermoje nesiformuoja hialurono rūgšties hidrorezervas.

Šiandien optimaliausias būdas HR dermoje atstatyti – tai HR, savo tankiu ir sudėtimi artimos intraderminei, injekcijos.

Kaina: € 150.00

English EN Lithuanian LT Russian RU