Kosmetologija Visiems | Biorevitalizacija old
16100
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16100,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Biorevitalizacija old

BIOREVITALIZACIJA – Juvederm HYDRATE (JAV)

„ALLERGAN Juvederm Hydrate“ (JAV kompanija)

Didelė molekulinė masė ir koncentracija (13,5 mg/ml) užtikrina aktyvesnį ir ilgesnį drėkinimą, tad oda apsaugoma nuo senėjimo, pagerėja odos tonusas. Produktas sukurtas veido, kaklo, iškirptės ir rankų srities procedūroms.

 

 

Kaina: 142 €

Veido odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas

 

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

 

RRS® HA Injectable yra specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos biologinį gyvybingumą. Hialurono rūgštis kartu su biologinį gyvybingumą atkuriančiu ir senėjimą lėtinančiu tirpalu puikiai drėkina odą ir sukelia gerai pastebimą efektą.

 

RRS® HA Injectable yra medicinos prietaisas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas rūkalių odai, brandžiai ir negyvybingai odai, ar stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

 

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

 

Procedūros trukmė: 20 – 60 min

Procedūros kaina: 120 €

Paakių zonos revitalizacija

 

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitaliza

Procedūra pagražina, sušvelnina akių kontūrą, daro odą elastingesnę, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina kapiliarų trapumą, tuo pačiu mažėja per didelis jų pralaidumas (dėl kurio paakiai būna patamsėję). Mažina patinimus, skysčių susikaupimą ties akių kontūru, šviesina paakius ir sprendžia ,,tamsių ratilų,, problemą.

 

RRS® HA Eyes yra specialiai sukurtas senėjančiai odai aplink akis, nes biologinį gyvybingumą atkuriantį ir užpildantį hialurono rūgšties poveikį sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas. Nesurištos hialurono rūgšties poveikį raukšlėms sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas, kurio sudėtyje yra vitaminų, antioksidantų, mikrocirkuliaciją skatinančiu ir spalvą išlyginančiu / balinančiu poveikiu pasižyminčių medžiagų.

 

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Procedūros trukmė: 20 – 40 min

Procedūros kaina: 50 €

English EN Lithuanian LT Russian RU