Kosmetologija Visiems | Lūpos
16126
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16126,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Lūpos

Permanentinis lūpų makiažas

Be abejo, visi supranta, kad jokia, net pati nuostabiausia ir madingiausia lūpų forma negali tobulai tikti kiekvienam veidui be išimties. Renkantis spalvą ir formą, būtina atsižvelgti į individualią veido struktūrą, jo proporcijas, spalvą ir odos būklę. Permanentinis makiažas – tai puikus būdas pakeisti arba tiesiog pakoreguoti lūpų formą ar spalvą, pašalinti asimetriją ir netgi vizualiai padidinti lūpų apimtį. Be to, Jums nebereikės nuolat naudoti lūpų dažų.

Schema „kontūras + tušavimas“ pabrėžia lūpų kontūrą ir jų natūralią spalvą. Schema „kontūras + pilnas užpildymas“ galima visiškai pakeisti lūpų formą ir spalvą. Nerekomenduojama atlikti vien kontūrą, kadangi vaizdas atrodys neužbaigtas, tarsi būtumėte „nuvalgiusi“ lūpų dažus. Permanentinis lūpų makiažas – tai sudėtinga procedūra. Paprastai ji atliekama dviem arba trim etapais su trijų savaičių pertraukomis. Savaitę prieš procedūrą rekomenduojama imtis herpeso profilaktikos.

Permanentinio lūpų makiažo priežiūra

Atlikus procedūrą, lieka nežymus patinimas. Reikiamos spalvos teks palaukti, kadangi perdėtas ryškumas nuslops tik tuomet, kai atkris plutelės. Šiuo laikotarpiu Jums teks susitaikyti su tuo, kad lūpos atrodys netolygiai nudažytos. Po 5-7 dienų jos pasidarys blyškesnės – taip pasireikš antrinė plutelė. Nereikėtų nusiminti, kadangi maždaug po 2 savaičių ji taip pat išnyks ir tuomet lūpos įgis planuojamą atspalvį.

Lūpos turi būti saugomos nuo saulės spindulių. Taip pat reikėtų tęsti herpeso profilaktiką. Netrinti! Nemirkyti! Neplėšti plutelių! Nemėginkite pasižiūrėti, kokia yra lūpų spalva po plutele – Jūs vis tiek nieko nepamatysite. Kol lūpos visiškai užgis, naudokite „Bepanten +“ kremą. 2 savaičių laikotarpiu lankytis baseine, pirtyje, soliariume ir degintis paplūdimyje draudžiama! Išeidama į lauką, tepkite lūpas nuo saulės spindulių saugančiu kremu.

English EN Lithuanian LT Russian RU