Kosmetologija Visiems | Mezoterapijos mišiniai
16112
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16112,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Mezoterapijos mišiniai

Laboratoires FILORGA – mezoterapijos mišiniai (Prancūzija)

Pagaliau ir Lietuvos rinkai galime pasiūlyti visame pasaulyje garsios ir gerą vardą turinčios kompanijos Laboratoires FILORGA (Prancūzija) estetinės kosmetikos produktus, kurie stabdo odos senėjimo procesus ir grąžina odos jaunystę. Jau 30 metų kompanija specializuojasi jauninančių (anti-ageing) injekcijų srityje ir šiandien ji yra tarp 5-ių geriausių estetinės medicinos laboratorijų pasaulyje. Kompanija siūlo pilną jauninančių (anti-ageing) estetinės medicinos produktų paletę odos priežiūrai.

Kompanijos Laboratoires FILORGA, dar vadinamos jauninančių (anti-ageing) mezoterapijos produktų pradininke, ilgamečių tyrimų ir darbo rezultatas – medicininiai produktai, skirti profesionalių procedūrų atlikimui kosmetologiniuose kabinetuose bei odos puoselėjimui namuose.

 

NCTF® yra senėjimą stabdančios mezoterapijos produktai, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis ir 55 aktyvios mitybinės medžiagos, padedančios apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą. Odą, kuriai trūksta skaistumo, tonuso, elastingumo ir stangrumo, NCTF® atgaivina ir giliai drėkina.

Hialurono rūgštis – pagrindinė veiklioji medžiaga…

Hialurono rūgštis, esanti NCTF135® ir NCTF135HA® atjauninamuosiuose mišiniuose, kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą ir atjaunina odą. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia jai sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.

… veikianti kartu su unikaliu atjauninančiu kokteiliu

14 vitaminų (A, B, C, E) – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas

24 aminorūgštys – skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.)

6 kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas

5 nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių

4 mineralai – šalina odos trūkumus bei saugo nuo jų atsiradimo

2 antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą

Tai patentuotos formulės mišiniai, sukurti remiantis 30-ies metų tyrinėjimo ir sukauptos patirties rezultatais. Formulėje naudojama labai išgryninta hialurono rūgštis, todėl prieš darant procedūrą nereikia atlikti išankstinių jautrumo testų. Produkto sterilizacija atliekama mikro-filtravimo būdu, kuriuo yra išlaikomas ingredientų biologinis vientisumas. Šie mišiniai yra medicininiai produktai, turintys CE ir ISO 13458:2003 sertifikatus, kurie užtikrina produkto saugumą ir efektyvumą.

 

Šiuo metu siūlome dviejų rūšių mezoterapijos mišinius:

Mezoterapijos mišinys NCTF 135
HR koncentracija 0,025ml/mg + 55 aktyvios medžiagos
Pirmųjų raukšlių korekcija ir odos senėjimo prevencija
Mezoterapijos mišinys NCTF 135 HA
HR koncentracija 5mg/ml + 55 aktyvios medžiagos
Odos senėjimo požymių gydymas ir odos būklės palaikymas
English EN Lithuanian LT Russian RU