Kosmetologija Visiems | NATURE`S SUNSHINE produktai
17029
page-template-default,page,page-id-17029,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

NATURE`S SUNSHINE produktai

Kodėl NATURE`S SUNSHINE produktai (sutrumpintas pavadinimas – NSP)?

Užtikrina didelę jėgą (potenciją) ir biologinį prieinamumą. Dažnai vitaminų ir mineralų kompleksas papildomas daržovių, vaisių, vaistažolių mišiniais, kurie leidžia geriau įsisavinti papildą ir išryškinti jo medžiagų sinergiją.

Bendrovė turi savo mokslinių tyrimų institutą, kuriame atliekami tyrimai ir gimsta naujos formulės.

Produkto kokybė ir sauga yra tie kriterijai, kuriais  NSP vadovaujasi ir niekada nesileis į jokius kompromisus.

Globalus prioritetas yra aukščiausias žaliavų aktyvumas.

Darbo patirtis – 49 metai (2020 m.).

Komponentai apjungiami skirtingais variantais, taikant geriausią jų apjungimo formą:

– fizinis komponentų padalijimas

– granuliacija

– mikrokapsuliavimas

– komponentų įsisavinimo suskirstymas pagal laiką

– daugiasluoksnės tabletės

– kontroliuojamas veikliosios medžiagos išskyrimas – kapsulės su skirtingu veikliųjų medžiagų išsiskyrimo laiku. Pavyzdžiui, Vit C – per 12 valandų dalimis ištirpsta ne skrandyje, o plonojoje žarnoje, palaipsniui išlaisvindamas eilinę vitamino porcijos dalį. Jis dozuojamas 10 kartų per 12 valandų, sluoksniais patekdamas į kraują ir palaikydamas visas imuninės sistemos, antinksčių, kraujagyslių sienelės, jungiamojo audinio ir kt. funkcijas. Be to, jis supakuotas kartu su bioflavonoidais (kaip ir gamtoje), kas padidina jo kaip antioksidanto galią.

– antagonistinių komponentų išlaisvinimas skirtingu laiku. Pavyzdžiui, produktuose, skirtuose palaikyti atramos-judėjimo sistemos darbą, vienoje kapsulėje gali būti ir magnio, ir kalcio, tačiau kiekvienas iš jų yra įsisavinamas ląstelėmis skirtingu (savo) laiku.

Tai yra aukščiausios ir pažangiausios technologijos!!! Ir nesunku nuspėti, kad tokios technologijos kainuoja pinigus.

Žaliavų kokybės patikrinimas – tai daugiau nei 600 testų!!!

Pavyzdžiui, infraraudonųjų spindulių spektroskopija leidžia padaryti daktiloskopinį bet kurios augalo dalies atspaudą. Nustato tam tikrų augalų dalių autentiškumą. Tai yra, jei nusipirkote liucernos stiebų ir lapų, gali būti, kad tiekėjas dar pridėjo ir šaknų. Ir visa tai miltelių pavidalu. Būtent tai ir nustatys infraraudonųjų spindulių spektroskopija! Ir net sudėtį procentais! Juk būtent nuo to priklauso papildo kokybė…

Sunkiųjų metalų kiekio testas leidžia nustatyti vieną švino, kadmio, gyvsidabrio, arseno ar kitų toksinių medžiagų lašą, atskiestą tokiu kiekiu, kuris prilygsta 20-čiai olimpinių baseinų.

Taip pat nustatoma radioaktyvi žaliavų apkrova.

Ir žinoma pelėsių, mielinių grybelių ir kitų ligų sukėlėjų (patogenų) kiekio testai.

Bakteriologinis testas.

Dujų chromatografija ir daugelis kitų.

Bendrovė turi 7 tarptautinės kokybės sertifikatus, kurie yra patvirtinami kiekvienais metais:

 „GMP-Good Manufacturing Practice“ yra tarptautinis kokybės standartas, apibrėžiantis kiekvieno gamybos etapo parametrus – nuo medžiagos, iš kurios dirbtuvėse pagamintos grindys, ir mikroorganizmų kiekio vienam kubiniam metrui oro, iki darbuotojų drabužių, pakuotės ženklinimo. Tai yra pats minimaliausias sertifikatas, neturintis nieko bendro su žaliavom.

Organinis sertifikatas yra labai svarbus sertifikatas. Patvirtina, kad gamintojas naudoja tik ekologiškas žaliavas, ir pradeda nuo sėklų lygmens. Ne taip kaip kiti – pasodino GMO, o vėliau, neapdoroja pesticidais ir todėl pozicionuoja kaip ekologišką produktą… Ne, nes NSP  – tai tikra ekologija ir švara nuo pat sėklų. Ekologiškos sėklos, ekologiškas auginimas ir t.t.

NSF sertifikatas – tai trečioji šalis, kuri be įspėjimo bei plano lanko gamyklas ir jas tikrina. Tai -vyriausybės organizacija, kurios nekontroliuoja jokios pramonės struktūros. Norint gauti NSF prekės ženklą, kompanijai reikia itin pasistengti. Šį sertifikatą turi tik profesionalios linijos.

TGA sertifikatas yra išduodamas Terapinių prekių administracijos, kuri yra Australijos sveikatos departamento dalis. Nepriklausoma šalis. Šį sertifikatą bando gauti gamyklos, kurios gamina terapinį poveikį turinčius papildus su žolelių, vaistažolių deriniais – parafarmaceptikus. Šis sertifikatas patvirtina, kad kompanija pilnai atitinka tokį lygmenį, kuris reikalingas gerų terapinių produktų gamybos praktikai.

 „Kosher Check“ – košeringumo sertifikatas – užtikrina gaminių autentiškumą, natūralumą ir saugumą. Produktuose visada yra pašalintos visos pašalinės medžiagos ir nenatūralūs priedai.

Chalal sertifikatas patvirtina produkcijos saugumą žmonių sveikatai, garantuoja kokybę ir patikimumą. Produktai su šiuo ženklinimu pasaulyje žinomi kaip natūralūs ir kokybiški.

WADA sertifikatą išduoda nepriklausoma Pasaulio antidopingo agentūra. Tai ypač svarbu profesionaliems sportininkams, nes jie yra tikrinami dėl dopingo vartojimo. Būtent toks sertifikatas byloja apie krištolinį bendrovės sąžiningumą.

Užsiregistravus pagal šią nuorodą https://lt4318450.e-naturessunshine.com/ Jūs gausite 30% nuolaidą nuo visų Nature’s Sunshine produktų!

Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti su tokiu efektyviu ir patikimu partneriu kaip „NATURES SUNSHINE“! Ir tobulėti kartu su NSP akademija!

English EN Lithuanian LT Russian RU