Kosmetologija Visiems | Paakių zonos revitalizacija
16908
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16908,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Paakių zonos revitalizacija

Paakių zonos revitalizacija

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacija

Procedūra pagražina, sušvelnina akių kontūrą, daro odą elastingesnę, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina kapiliarų trapumą, tuo pačiu mažėja per didelis jų pralaidumas (dėl kurio paakiai būna patamsėję). Mažina patinimus, skysčių susikaupimą ties akių kontūru, šviesina paakius ir sprendžia ,,tamsių ratilų,, problemą.

RRS® HA Eyes yra specialiai sukurtas senėjančiai odai aplink akis, nes biologinį gyvybingumą atkuriantį ir užpildantį hialurono rūgšties poveikį sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas. Nesurištos hialurono rūgšties poveikį raukšlėms sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas, kurio sudėtyje yra vitaminų, antioksidantų, mikrocirkuliaciją skatinančiu ir spalvą išlyginančiu / balinančiu poveikiu pasižyminčių medžiagų.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Procedūros trukmė: 20 – 40 min

Procedūros kaina: 99 €

English EN Lithuanian LT Russian RU