Kosmetologija Visiems | Paslaugos
15369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15369,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Paslaugos

Mūsų Paslaugos

Profesionalus grožio paslaugų teikimas ir išskirtinis, šiltas dėmesys kiekvienam klientui atsižvelgiant į jo individualumą bei norus.

Meta terapija

Naujausia senėjimo stabdymo metodika. Meto terapija priklauso giluminių procedūrų kategorijai ir sujungia visus skirtingų procedūrų teikiamus privalumus į vieną techniką.

Giluminis Veido valymas

Procedūra skirta ne tik keliančios rūpesčius odos (ypač riebios, spuoguotos) priežiūrai , bet ir sveikai, gražiai odai kaip būtina kasmėnesinė procedūra.

Veido valymas su rūgštim

Procedūros metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros per kurias pašalinami nešvarumai, negyvos ląstelės ir riebalų perteklius.

Veido valymas ultragarsu

Ultragarso bangos dėka audiniuose kinta slėgis, vyksta mikrovibracijos, kurių metu padidėja ląstelių pralaidumas, išjudinamos jų membranos.

Procedūros pagal odos būklė

Sausai, jautriai, brandžiai ar mišriai odai! Labai turtingos pagal sudėtį procedūros su deguonimi, baltosios arbatos ekstraktu, hialurono rūgštimi, peptidais, vita-
minų koncentratais, aminorūgštimis ir antioksidantais.

Struktūrinės procedūros

Procedūros patenkina visus įmanomus odos poreikius bei išsprendžia bet kokias jos problemas. Parenkamos pagal odos būklę.

Mikrodermabrazija

Pašalinamos negyvos epidermio ląstelės, lyginamas odos reljefas, taip pat sumažėja raukšlės, šviesėja pigmentinės dėmes, nyksta randeliai po spuogų.

mesotherapy1
Mezoterapija

Atliekama esant įvairioms indikacijoms. Tai odos drėkinimas, maitinimas, nukreiptas prieš odos senėjimą, suglebimą, raukšles, skirtas odos tonusui, elastingumui, stangrumui palaikyti.

Biorevitalizacija

Procedūros patenkina visus įmanomus odos poreikius bei išsprendžia bet kokias jos problemas. Parenkamos pagal odos būklę.

Odos užpildai (hialurono rūgštis)

Tai vienas iš populiariausių ir efektyviausių raukšlių šalinimo metodų, kurio rezultatas pasireiškia iškart procedūros metu.

microdermabrasion-lady-hands-on
Neinvazinė veido raukšlių korekcija

Tai injekcinių metodikų alternatyva. Atliekant šių procedūrų kursą, prailginamas botulino toksino veikimas. Myo-Fix – sumažina mimikos raukšlių ryškumą.

Miorelaksanto Injekcijos

Mimikos raukšlių lyginimas. Tikslas – sumažinti nervini impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti.

Probleminės odos gydymas

Spuogų gydymas, preparatų parinkimas odos priežiūrai namų sąlygomis. Procedūros metu naudojami antibakteriniai preparatai ir efektyvios metodikos enziminis/rūgštinis šveitimas, detoksikacija, valymas, taikoma elektroterapija.

unnamed (3)
Sonoforezė

Greitai veikianti, ypač efektinga neskausminga terapija, kurios dėka biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis įvedamos į gilius odos sluoksnius.

Rūgštiniai pilingai

“Easy TCA” – odos reljefo lyginimas, odos patempimas, atjauninimas, pigmentinių dėmių šalinimas, visiškas odos atsinaujinimas, spalvos pagerėjimas, porų mažinimas, išnyksta randeliai po spuogų.

Mezoroll

„Mezoroll“ yra skirtas odos amžiaus sukeltiems pakitimams koreguoti.

Beauty Woman face Portrait. Beautiful model Girl with Perfect Fresh Clean Skin color lips purple red. Blonde brunette short hair Youth and Skin Care Concept. Isolated on a white background
Radijo Dažnių liftingas

Radijo dažnio impulsai padeda senų išsitempusių kolageninių skaidulų susitraukimui, kas stimuliuoja ląsteles gaminti naujas, stangrias, jaunas skaidulas atsilaisvinusiųjų vieton.

Kosmetologija Vyrams

Šiuolaikiniam vyrui rūpinimasis savo išvaizda tapo neatsiejama sėkmingo, respektabilaus žmogaus įvaizdžio dalimi, o asmeninė priežiūra jau seniai nebesiejama tik su skutimusi ir elementariomis higienos procedūromis.

Plaukų stiprinimas

Plaukų slinkimo, plikimo gydymas. Specialiai paruošti mezoterapiniai kokteiliai suleidžiami 1-2mm odos paviršiaus gylyje, kad cirkuliuotų galvos odoje esančių plaukų folikulų lygyje.

English EN Lithuanian LT Russian RU