Kosmetologija Visiems | Pigmentai
16120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16120,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Pigmentai

Pigmentai

Nuo pat įkūrimo (1984 m.) kompanija „MEI-CHA (R) International“ pelnė pasaulinį pripažinimą ir lyderio titulą už inovacinės, saugios, aukštos kokybės mikropigmentacinės pigmentų kūrimą ir jų gamybą. Intensyvūs moksliniai darbai ir aukštos kvalifikacijos specialistų bei mokslininkų komanda leidžia „MEI-CHA (R) International“ kompanijai kurti naujausius pigmentus, visuomet žingsniu lenkiančius grožio industrijos poreikius. Aukšta kokybė ir efektyvūs „MEI-CHA (R) International“ pigmentų tyrimai remiasi nuolatiniais tyrimais higienos ir saugos srityse.

Pigmentas išlieka odoje iki penkerių metų. Laikui bėgant išsisklaido nepalikdamas jokių pėdsakų. Pigmentas nekeičia spalvos (pvz. Jūsų antakių spalva nepasikeis nei į mėlyną nei į žalią, o išliks tokia, kokią pasirinkote).

Pigmentai yra natūraliu pagrindu, visiškai nekenkia žmogaus sveikatai.

English EN Lithuanian LT Russian RU