Kosmetologija Visiems | RRS® HA Injectable
16909
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16909,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

RRS® HA Injectable

Veido odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

RRS® HA Injectable yra specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos biologinį gyvybingumą. Hialurono rūgštis kartu su biologinį gyvybingumą atkuriančiu ir senėjimą lėtinančiu tirpalu puikiai drėkina odą ir sukelia gerai pastebimą efektą.

RRS® HA Injectable yra medicinos prietaisas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas rūkalių odai, brandžiai ir negyvybingai odai, ar stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Procedūros trukmė: 20 – 60 min

Procedūros kaina: 150 €

English EN Lithuanian LT Russian RU