Kosmetologija Visiems | Vokai
16124
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16124,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Vokai

Vokai

Atliekant permanentinį vokų makiažą, išsprendžiamos šios problemos:

 

-Imituojamas viršutinio voko kontūras. Ypatingai tikslūs šiuolaikiško aparato adatos judesiai leidžia atlikti bet kokį juvelyrinį darbą.

-Užpildomi tarpai, esantys tarp viršutinio voko blakstienų. Tai sukuria tankesnių ir ilgesnių blakstienų efektą.

-Nupiešiama strėlytė. Nerekomenduojama daryti pernelyg didelių strėlyčių ir sujungti viršutinio ir apatinio kontūrų.

-Tarpai, esantys tarp apatinio voko blakstienų, užpildomi taškeliais arba trumpais brūkšneliais, imituojančiais blakstienų tankumą ir suteikiančiais ryškumo apatinėms blakstienoms, kurios paprastai būna blankios.

-Akys vizualiai atrodo didesnės.

-Kompensuojamas amžiaus sąlygotas išorinių akių kampučių nusileidimas.

 

Taip pat nereikėtų atlikti  labai ryškaus permanentinio makiažo, kadangi gyvenime būna įvairių atvejų, kuomet ryškus, nenatūralus makiažas netinka. Ką bepasirinktumėte – techniką tarp blakstienų ar strėlytę – svarbiausia yra meistriškai išgauti harmoningą vaizdą, kuris pabrėžtų privalumus ir paslėptų trūkumus.

 

 

Permanentinio vokų makiažo priežiūra

Pirmą dieną praplaukite permanentinio makiažo zoną kambario temperatūros virintu vandeniu ar žaliąja arbata. Netrinkite! 2 dienas 3-4 kartus per dieną 15-ai minučių ant akių dėkite sausus šaltus kompresus. Kol vokai pilnai užgis, 2-3 kartus per dieną naudokite „Bepanten +“ kremą, vatos pagaliuku tepdamos ploną sluoksnį. Jeigu procesas vyksta taisyklingai, vokai užgyja per savaitę. Taisyklingai – kai atsilupa pirminės plutelės, dėl antrinių plutelių nuslopsta ryškumas ir galiausiai yra gaunamas rezultatas – planuota spalva. Vis dėlto, jeigu rezorbavosi didesnis pigmento kiekis, negu norėtojte, o kai kuriuose plotuose pigmentas visiškai rezorbavosi ar nusilupo, nenusiminkite! Antrinio implantavimo metu, atsižvelgiant į pigmentaciją, Jums bus įvestas didesnis kiekis arba kita medžiaga pagal kitą receptūrą. Antrinis implantavimas – korekcija – atliekama ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnesių.

 

 

Lankytis baseine, pirtyje, soliariume ir degintis paplūdimyje draudžiama! Patartina bent vieną savaitę nenaudoti blakstienų tušo. Nepamirškite tepti vokų nuo saulės apsaugančiu kremu. Be to, nepamirškite ir savo veido – saulės spinduliai nėra geriausias kovos su raukšlelėmis būdas! Permanentinis vokų makiažas išlieka nuo 2 iki 4 metų.

English EN Lithuanian LT Russian RU