Kosmetologija Visiems | Atsiliepimai
16133
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16133,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Atsiliepimai

Regina

+370 650 97 444

Permanentinį makiažą pas Žaną dariau jau antrą kartą. Pirmą kartą dariau strelytes ant vokų ir antakius. Permanentu džiaugdavausi penkis metus, o antrą kartą ieškotis specialistės nereikėjo, žinojau pas ką eisiu. Ypač džiaugiuosi kokybe, forma bei spalva. Po pirmo permanentinio makiažo nebeliko jokių pėdsakų, todėl galėjau laisvai keisti antakių formą. Žana dirba labai detaliai, galima pajusti žmogaus profesionalumą, apskritai procedūros metu vyravo ramumas. Procedūros metu naudojamos nuskausminimo priemonės, todėl jokio skausmo nepajutau. Esu tikra, jog permanentinį makiažą darysiu pas Žaną dar daug kartų.

Alla

+370 685 62 209

Man 62 metai. Nuo pat jaunystės neturėjau antakių, labai dėl to jaudinausi. Kiekvieną rytą piešiau antakius o baseine ar pirtyje tekdavo nervintis dėl savo išvaizdos. Po procedūros viskas pasikeitė. Esu labai dėkinga Žanai už puikiai atliktą darbą! Jau antrus metus aš džiaugiuosi savo permanentu. Taip pat esu dėkinga už puikiai parinktą formą asmeniškai man. Jokio skausmo procedūros metu nepajutau. Kreipiausi pas Žaną ir dėl kitų kompleksinių procedūrų.

(Vertimas iš rusų kalbos)

Monika

Jungtinė Karalystė

Gyvenu, dirbu ir auginu mažą vaiką kitoje šalyje. Kaip ir dauguma moterų neturiu pakankamai laiko sau. Pavargau nuolat dažyti savo antakius. Prieš darant permanentinį makiažą labai bijojau. Dabar jau antrus metus džiaugiuosi stebėdama save veidrodyje. Patinka viskas: ir spalvos intensyvumas, ir forma, ir kokybė. Žana labai rūpinasi savo klientais, dirba neskubėdama, atidžiai ir būtinai pasieks tos stadijos kai pasakysiu – “Man patinka, super!”. Esu tikra, kad grįšiu pas ją kai to reikės.

English EN Lithuanian LT Russian RU