Kosmetologija Visiems | Autorinės programos
15900
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15900,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Autorinės programos

Programos kuriamos ir parenkamos individualiai Jums

Programos kuriamos ir parenkamos individualiai Jums, atsižvelgiant į Jūsų odos būseną ir jos poreikius bei Jūsų pageidavimus. Tai gali būti vienkartinė programa arba programa, suplanuota ilgam laikui ar visiems metams.

Autorinė programa – profesionalumo, įvairių aparatų ir manualinių metodikų, naudojant kosmetines priemones, kompleksinis poveikis, kuris yra nukreiptas į bendrą estetinį odos būsenos pagerinimą ir atjauninimą.

Autorinės programos išsprendžia pagrindines odos priežiūros problemas – matinimą, drėkinimą, atkūrimą, atjauninimą, valymą, šviesinimą ir odos defektų korekcijas. Individualus  procedūrų komplekso parinkimas, priklausomai nuo pradinių duomenų ir sprendimų spektro – nuo 39 iki 75 Eur vienas seansas (nuo 30 min iki 1,5 val.).

English EN Lithuanian LT Russian RU