Kosmetologija Visiems | Kas yra nutriciologija?
17025
page-template-default,page,page-id-17025,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kas yra nutriciologija?

Nutriciologijos mokslas tiria žmogaus mitybą ir moko būti sveiku. Nutriciologai padeda žmonėms sutvarkyti savo dienos racioną, moko juos analizuoti maisto produktų, maksimaliai naudingų organizmui, pasirinkimą. Nutriciologija susiformavo iš kelių mokslų:

– Biochemijos

– Dietologijos

– Mitybos higienos ir pačios medicinos

Pagrindinė šio mokslo tyrimo sritis yra maisto sudėtis ir kokybė, vitaminai, mineralai, mikro- ir makroelementai, subalansuota mityba ir visi biocheminiai procesai, susiję su maisto medžiagų apykaita. Nutriciologiją domina labai svarbus ir iki šiol neištirtas virškinimo procesas, naudingų medžiagų pasisavinimas ląstelėje. Juk po medžiagos pasisavinimo virškinimo trakte prasideda sudėtingiausios medžiagų virsmo biocheminės reakcijos. Nutriciologus domina į kokias sudedamąsias dalis susiskaido maistas, kaip jis įsisavinamas ir kam naudojamas organizme bei kaip tai veikia mūsų sveikatą.

Pagrindinis nutriciologijos tikslas – išsiaiškinti žmogaus mitybos poveikį jo sveikatai ir gyvenimo trukmei. Nutriciologai siūlo būdus, kaip subalansuotos mitybos ir maisto papildų pagalba atkurti sveikatą ir užkirsti kelią daugybei ligų. Šiam tikslui pasiekti yra pašalinamas gyvybiškai svarbių makro- ir mikroelementų trūkumas bei  detoksikuojamas Jūsų kūnas.

Maisto papildų kompleksai ir nutriciologijos interesai yra neatskiriamai susiję, nes maisto papildai yra maistas, maisto turtintojas. „Natures Sunshine” kompleksai yra idealiai suderinti ir subalansuoti. Jie skirti ne tik visavertei sveikai šiuolaikinio žmogaus mitybai, bet ir paciento mitybos koregavimui, atsižvelgiant  į esamas lėtines ligas. Mokslas apie mitybą ieško  tiksliausio ir natūraliausio kelio į ilgaamžiškumą ir aktyvią senatvę. Prisiminkite, kad neįmanoma kovoti su liga nepakeitus savo požiūrio į sveikatą ir nepašalinus šios ligos priežasčių!

Nutriciologija yra dėstoma Europos šalyse ir JAV medicinos mokymo įstaigose. Vis daugiau žmonių tampa sveiko gyvenimo būdo, fizinių galimybių bei organizmo mitybos poreikių šalininkais!

English EN Lithuanian LT Russian RU