Kosmetologija Visiems | Nutriciologo konsultacija
17027
page-template-default,page,page-id-17027,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Nutriciologo konsultacija

Nutriciologo konsultacijos nauda Jums ir Jūsų organizmui

Jei nusprendėte pradėti dirbti su savimi ir esate pasirengęs pasinerti į sąmoningus savo gyvenimo pokyčius (gyvenimo būdo, mitybos ir požiūrio į save bei savo ligas), tada  su džiaugsmu dirbsiu su Jumis!

Mano, kaip nutriciologo, užduotys:

– Subalansuotos mitybos ir profesionalios bei itin efektyvios gydomosios maisto linijos „Nature’s Sunshine“ pagalba, surasti sprendimą kaip pašalinti gyvybiškai svarbių makro- ir mikroelementų trūkumą Jūsų organizme.

– Žmogaus mitybos korekcija, atsižvelgiant į esamas lėtines ligas.

– Imuninės sistemos stiprinimas, organizmo atsparumo infekcinėms ligoms didinimas.

– Organizmo detoksikacija (šlakų, toksinų pašalinimas).

– Priešgrybelinės ir antiparazitinės programos.

– Širdies ir kraujagyslių, onkologinių ligų, diabeto, neurodegeneracinių ligų (pvz., Alzheimerio), autoimuninių, endokrininių ir kitų ligų profilaktika koreguojant mitybą ir vartojant maisto papildus.Kaip vyksta konsultacija?

Jūs gaunate anketą – klausimyną, kuriame yra 123 klausimai apie įvairius Jūsų sveikatos būklės simptomus. Atidžiai ją užpildote ir atsiunčiate man atgal. Ar kada nors gydytojas vizito metu Jums uždavė 123 klausimus? Ar Jūsų asmeninei konsultacijai buvo skirta 1.30 val.?

Anketa pateikia itin daug tikslios informacijos apie Jūsų sveikatą. Aš išanalizuoju medžiagą ir mes susitariame dėl 1.30 val. trukmės konsultacijos klinikoje Vilniuje arba internetu – kaip Jums patogiau.

Konsultacijos metu Jūsų laukia:

– Išvada apie sveikatos būklę.

– Maisto raciono analizė ir jos korekcija.

– Mitybos ir gėrimo režimo rekomendacijos.

– Savarankiško raciono sudarymo rekomendacijos.

Toliau, remiantis simptomais ir nustatyta sveikatinimo užduotimi, asmeniškai Jums bus parengta 4-ių mėnesių programa, pagrįsta kompanijos „Natures Sunshine“ sveikatingumo kompleksais  (vitaminų-mineralų papildais ir  gydomojo poveikio fitokompleksais). Į paketą įeina ir personalinis stebėjimas programos metu.


Konsultacija – 70,00 EUR (1,5 val.)

Ekspress konsultacija – 30,00 EUR (45 min)Galbūt Jums reikės atlikti kai kuriuos tyrimus.


English EN Lithuanian LT Russian RU