Kosmetologija Visiems | Mezoterapija plaukams
16110
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16110,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams stiprinti ir slinkimui stabdyti

Specialus lokalaus naudojimo produktas, sudarytas iš aktyvių ir ypač efektyviai ir sinergiškai veikiančių komponentų, kurie užkerta kelią plaukų slinkimui. Plaukų slinkimą gali lemti daugelis veiksnių. Kai kurie iš jų daro įtaką plauko augimo fazei ir taip stabdo jo augimą.

Esant normaliam plauko gyvybiniam ciklui, plaukas auga, ilsisi ir vėliau iškrenta. Tai nėra vienalaikis procesas visiems plaukams – vienas plaukas gali tik pradėti augti, o kitas būti ramybės stadijoje.

XL Hair yra plaukus regeneruojanti priemonė, kuri atgaivina ir stiprina plaukus aprūpindama juos būtinomis medžiagomis bei aktyviais, plauko augimą stimuliuojančiais, peptidais (plaukų augimo faktoriais).

XL Hair rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims kaip prevencinė priemonė prieš plaukų slinkimą.

Aktyvūs XL Hair ingredientai:

Hialurono rūgštis: stimuliuoja ląstelių skaidymąsį ir aktyvumą bei pagerina medžiagų apytaką odoje.

Organinis silicis: maitina plauko svogūnėlį.

Gingko biloba ekstraktas: gerina mikrocirkuliaciją.

X adn: polinukleidai, reikalingi naujų nukleino rūgščių gamybai.

Biotinas: vitaminas H, reikalingas ląstelių augimui, riebalų ir baltymų rūgščių gamybai.

Dekspantenolis: efektyviai drėkina, skatina gijimo procesus.

Augimo faktoriai: natūralūs peptidai, kurie stimuliuoja ląstelių augimą, proliferaciją ir diferenciaciją.

Įgalvos odą preparatas  gali būti įmasažuojamas pirštų galiukais arba taikant prasiskverbimą gerinančias technikas, tokias kaip mezoterapinis volelis (su adatėlėmis) arba Exellderm Pro aparatas.

Rekomenduojamas procedūrų kursas – 8 procedūros (vieną kartą per savaitę dažnumu). Analogiškas preparatas – serumas – sukurtas ir naudojimui namuose. Dar geresniam efektui pasiekti, rekomenduojama jį  naudoti jį namuose 3-4 mėnesius (1-2 kartus per dieną, 3 kartus per savaitę).

Kaina – € 69.00

English EN Lithuanian LT Russian RU